Poznaj nasz doświadczony zespół

JOANNA KRAJEWSKA

Współwłaścicielka

JOANNA KRAJEWSKA

Współwłaścicielka

Jestem analityczką transakcyjną w obszarze organizacji, konsultantką, coachką, trenerką umiejętności psychospołecznych i nauczycielką akademicką w Collegium da Vinci (Katedra Coachingu i Zarządzania). W swojej praktyce łączę analizę transakcyjną, podejście psychodynamiczne i systemowe. Jestem członkinią European Association for Transactional Analysis, a także certyfikowaną team coachką oraz certyfikowaną coachką Instytutu Gallupa. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Przeprowadziłam tysiące godzin działań edukacyjnych i rozwojowych, w tym szkoleń, warsztatów, coachingów indywidualnych oraz team coachingów dla klientów biznesowych, pracowników administracji publicznej i szkolnictwa wyższego.

Jestem literaturoznawczynią, autorką książki o literaturze kobiecej w dwudziestoleciu międzywojennym, współautorką książki o coachingu i tłumaczką (artykuły z zakresu historii kultury i książka autobiograficzna Zofii Kubar The Double Identity). Obecnie debiutuję też w roli wspólniczki i wydawczyni – wraz z Wojtkiem założyliśmy Dialogi i Zmysły oraz wydaliśmy przetłumaczoną na język polski z naszej inicjatywy i pod naszą redakcją naukową książkę Uczenie na podstawie doświadczania. Podręcznik dla trenerów, edukatorów, coachów Alice i Davida Kolbów.

Mój Styl Uczenia się jest oparty przede wszystkim na wyobraźni – odkrywaniu w umyśle różnych możliwości poprzez obserwowanie i reflektowanie nad doświadczeniami.

WOJCIECH BUSIEL

Współwłaściciel

WOJCIECH BUSIEL

Współwłaściciel

Jestem psychologiem, superwizorem, certyfikowanym trenerem II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, psychoterapeutą; posiadam też certyfikat Polskiej Szkoły Coachingu Kontrakt. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, posiadam też certyfikat trenerski II stopnia PTP. Przynależę również do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i jestem superwizorem szkoleniowym Szkoły Psychoterapii Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Współprowadzę ośrodek Dialogi i Zmysły oraz Grupę Szkoleniową Halibut. Specjalizuję się w projektowaniu i prowadzeniu procesów rozwoju umiejętności psychospołecznych.

W Dialogach i Zmysłach współtworzę programy szkoleniowe i narzędzia edukacyjne. Uczę jak mądrze, świadomie i efektywnie pomagać innym w rozwoju kompetencji interpersonalnych oraz pracować z grupą. Konsultuję i superwizuję pracę trenerską. Wydaję i redaguję książki. Piszę materiały szkoleniowe.

Mój Styl Uczenia się jest oparty przede wszystkim na doświadczaniu – odkrywam znaczenia poprzez głębokie zaangażowanie w doświadczenia.

WIKTORIA SIWIŃSKA

Specjalistka ds. kontaktu z klientem i klientką

WIKTORIA SIWIŃSKA

Specjalistka ds. kontaktu z klientem i klientką

Jestem studentką ostatniego roku psychologii na UAM. Swoją przyszłość wiążę z edukacją osób dorosłych i pomocą psychologiczną w różnych kontekstach. Miałam okazję odbyć wolontariat i staż w kilku placówkach pomocowych, aktualnie odbywam praktyki w Fundacji Wyraziście. Podczas zdobywania doświadczenia miałam również ogromną przyjemność projektowania i współprowadzenia warsztatów dotyczących umiejętności psychospołecznych. Bliskie są mi nurty akcentujące indywidualność funkcjonowania jednostki, w których dąży się do depatologizacji, humanizmu i uważności na różnorodność we wszystkich aspektach tożsamości człowieka.

W Dialogach i Zmysłach zajmuję się kontaktem z klientem i klientką, obowiązkami administracyjnymi oraz współtworzeniem materiałów edukacyjnych.

Mój Styl Uczenia się jest oparty przede wszystkim na wyobraźni – odkrywaniu w umyśle różnych możliwości poprzez obserwowanie i reflektowanie nad doświadczeniami.