Superwizje 

Superwizja jest procesem, polegającym na konsultowaniu swojej pracy z superwizorem, który pomaga doskonalić się w profesjonalnej roli, pokonywać napotkane przeszkody i twórczo korzystać ze swoich doświadczeń. 

Prowadzimy superwizje indywidualne i grupowe. W ich trakcie wnikliwe rozmawiamy z uczestniczącymi w nich osobami o prowadzonych przez nie procesach rozwojowych. Poznajemy ich doświadczenia i zgłębiamy towarzyszące im emocje, aby pomóc im lepiej zrozumieć sytuację i upewnić się w wyborze najlepszej opcji dalszego działania. 

Konsultacje

W ramach indywidualnych konsultacji pomagamy przemyśleć, zaplanować, przygotować i poprowadzić procesy edukacyjne i rozwojowe. 

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, dajemy informację zwrotną do pomysłów zgłaszanych przez osoby, które się konsultują, zwracamy uwagę na to, o co jeszcze warto zadbać, podpowiadamy rozwiązania.

Narzędzia edukacyjne

Projektujemy i dzielimy się stosowanymi przez nas narzędziami edukacyjnymi. Pomagamy budować kwestionariusze badania potrzeb i  diagnozy zespołowej, tworzyć gry i wydarzenia edukacyjne. Wspieramy w zaplanowaniu konkretnych doświadczeń grupowych, warsztatów i ćwiczeń.

Potrzebujesz wsparcia w swoich procesach?
Chciałbyś dowiedzieć się więcej o nas i o tym co możemy dla Ciebie zrobić?

Napisz lub zadzwoń do nas. Skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o tym, co możemy wspólnie zrobić.

kontakt@dialogiizmysly.pl
Wojciech: +48 606 915 141
Joanna: +48 600 394 528